Vatanı Kurtaran Enişte'ye Selam Olsun
Bahar Balta

Bahar Balta

Vatanı Kurtaran Enişte'ye Selam Olsun

18 Ağustos 2016 - 13:26

Türkiye coğrafyasında 2. Abdulhamid’den bu yana kalkışılan en cüretkar ve hadsiz darbe-işgal planına tarih ve toplum maalesef bir daha şahid oldu.

 

15 Temmuz gecesi birtakım üniformalı teröristler tarafından Ankara ve İstanbul merkezli başlatılan, darbe görünümlü işgal planı aslında derinlemesine analiz edilmesi gerekli bir konu. Meselenin köklerine inmeden asla anlaşılamayacak kadar kompleks bir sorun aynı zamanda.1960 larda İzmir merkezli, son derece masum bir cemaat gibi doğurtulan ve liderliğini F.Gülen’in yaptığı, 12 Eylül darbesinden sonra ise kök saldırılmış bu cemaat görünümlü terör örgütünün, asıl büyümesi için “hormonlama faaliyetleri” olan, özel  eğitim ve dersanecilikle  başlatıldı. Darbe ile birlikte eğitim konusunu masaya yatıran cunta ve onun üst aklı  ise Türkiye’de eğitim faaliyetleri adı altında, devletin stratejik noktalarını ele geçirme ve geleceğe dönük, coğrafyasında en büyük tehlike potansiyelini barındıran, batının kabusu  “Osmanlı’nın torunlarını” durdurma adına, devleti topyekün ele geçirme planını devreye sokmuşlardı. Aldıkları uluslararası destekle eğitimde yaptıkları büyük atılımlar sayesinde 20 yıl gibi süreçte kateddikleri mesafe ise korkunçtu; askeriyesinden  mülkiyesine, tıbbiyesinden ekonomisine, siyasetinden  dış işlerine, gümrüğünden istihbaratına, ne kadar stratejik alan varsa, soru çalarak girdikleri okullarda, ahtapot gibi kol salarak tüm kadroları yine aynı hırsızlık ve kumpas tekniğiyle, rakiplerini en akıl almaz ahlaksız yöntemlerle bertaraf ederek safdışı bırakan, Hasan Sabbah’tan bu yana görülmemiş “ çağdaş haşhaşiler” çekirge sürüsü gibi tüm kılcal damarlara varana dek sisteme yerleştirildiler.

 

Sonrasındaysa malum, (Allah yokluğunu vermesin) eniştemizin haber vermesiyle birlikte vatanın ve milletin namusu, kainatın en namussuz örgütü aracılığıyla emperyalizme peşkeş çekilmekten kıl payı kurtuldu. Diye düşünebiliriz tabii devletimizin gerçek gücünü göremeyecek kadar basiret körü olursak.

 

Pensilvanya merkezli ihanet şebekesinin dediği ise “ darbe tiyatrosu” zırvalamasından başka bir şey değildi. A planı, darbe ve işgal olan, bu ülkede ilk etapta listeli 49.000 kişinin infazını, sonrasında ise 100.000 lerce insanın da hapislerde çürütülmesi hayaliyle yanıp tutuşan, pensilvanya haini teröristbaşı, “17-25 Aralık beceriksiz darbe girişimi”nden sonra bütün gücüyle yeni ve ölümcül bir darbe planının çalışmalarını zaten yapıyor ve bunu da birtakım kripto ajanları ve” malum kadın” gibi kullandığı siyasetçileri aracılığıyla, darbe tarihine varana dek  ifşa ediyordu. Çünkü yaşlı ve eğitimsiz, ilkokul mezunu, düşük zekalı örgüt liderinin belki de “Yahudi geninden” gelen “şifreli mesajlar tutkusu” batırdı tüm planlarını. A planı tutmayan yaşlı hain, bu sefer B planı olan “darbe tiyatrosu” martavalı okumaya başladı .

 

Darbe yapılacağını örgütün en alt kadrosundaki çapulcusuna kadar binlerce militan bilirken , Ortadoğu’dan Asya’ya, Avrupa’ya kadar istihbarat çalışması yapabilecek ve düşmanlarını korkutan bir istihbarat teşkilatı kurabilecek kadar kudrete kavuşmuş bir Türk Devletinin, bu kadar aptal bir darbeden habersiz olduğunu iddia etmek her halde devletimize hakaretten başka bir şey sayılmaz.

 

Nato-Fetö ittifakıyla uzun zamandır yapılması planlanan bu ölümcül darbeyi haber alan “Büyük Türk Devleti” tıpkı çözüm süreci ve pkk ile mücadelede yaptığı “zayıf devlet” taktiğini, burada da uygulayarak darbecilerin hüsranıyla sonuçlanan bir süreci başlattı!

 

Yani meselenin özü; Allah mazlum coğrafyaların elinden tutan bu şerefli devlete ve millete, kafirlerin eliyle bir kez daha yardım ederek “ DARBECİLERE DARBE YAPTIRDI” !!!

 

YİNE DE ENİŞTEYE SELÂM OLSUN                  

Bu yazı 1042 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 1 Yorum

Son Yazılar