Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Kanbay: Tedbirlere ne kadar...
  • Reklam

Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Kanbay: Tedbirlere ne kadar uyarsak o kadar az etkileniriz

Arguvan ve Hekimhan ilçelerini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay, önceliklerinin geleceğin teminatı olan öğrencilerin ile öğretmenlerinin sağlığı olduğuna dikkat çekti.

06 Kasım 2020 - 20:26

Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay, ilçe ziyaretleri kapsamında bu hafta Arguvan ve Hekimhan ilçelerini ziyaret ederek okullarda incelemelerde bulundu.

İlçe ziyaretlerinde ilk önce İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerini ziyaret eden Kanbay, ilçelerdeki okulların genel durumu hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürlerinden bilgi aldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ziyaretinin ardından okulları ziyaret ederek öğrenciler ile bir araya gelen Kanbay, öğrenciler ile bir süre sohbet ederek kendileri ile yakından ilgilendi.

Okul bahçelerinde öğrencileri görmekten çok mutlu olduğunu dile getiren Kanbay, “Bizim önceliğimiz geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlığı ve çocuklarımızı yetiştiren öğretmenlerimizin sağlığıdır. Tedbirlere ne kadar uyarsak o kadar az etkileniriz. Hepimize düşen görev kurallara dikkat etmektir.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay ziyaret ettiği okullarda öğretmenler ile toplantı yaparak öğretmenlerin sorun ve önerilerini dinledi. (İLKHA)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yeni arıtma tesisinin yapımına başlandı
Yeni arıtma tesisinin yapımına başlandı
AK Partili Çalık: “CHP, hakaretten medet uman bir parti haline geldi”
AK Partili Çalık: “CHP, hakaretten medet uman bir parti haline...