KULUNCAK BELEDİYESİ SAĞLIK KİTLERİ DAĞITMAYA DEVAM EDİYOR

KULUNCAK BELEDİYESİ SAĞLIK KİTLERİ DAĞITMAYA DEVAM EDİYOR

07 Mayıs 2020 - 16:14

Kuluncak Belediye Başkanı Erhan CENGİZ

Koronavirüs salgınıyla mücadele çalışmalarını aralıksız şekilde sürdüren Kuluncak Belediyesi, İlçe genelinde dezenfekta çalışmaları yaparken esnaflara ve vatandaşlara ücretsiz maske, el dezenfektanı, kolonya, ve eldiven dağıtımına devam ediyor.

Kuluncak Belediye Başkanı Erhan CENGİZ, Esnafları ziyaret etti. Ziyarette esnaflara ve vatandaşlara koruyucu maske, el dezenfektanı, kolonya ve eldiven dağıtımı gerçekleştiren Başkan CENGİZ, alışveriş için çarşıda bulunan vatandaşlara sosyal mesafe kuralını hatırlattı.

Salgına karşı Kuluncak Belediyesi olarak büyük bir gayretle mücadele ettiklerinin altını çizen Başkan Cengiz, bu süreçte vatandaşların evde kalmalarının hem kendi sağlıkları hem de toplum sağlığı için daha iyi olacağını ifade etti.

Kuluncak Belediyesinin korona virüs salgınına karşı maske kullanımını teşvik etmek ve halkı bilinçlendirmek adına yaptığı hizmetleri takdirle karşıladıklarını ifade eden vatandaşlar ve esnaflar, Kuluncak  Belediye Başkanı Erhan Cengiz’e teşekkürlerini iletti.

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ANAYURT BULVARI TRAFİĞE AÇILDI
ANAYURT BULVARI TRAFİĞE AÇILDI
Y.Malatyaspor,son virajda nefes aldı.
Y.Malatyaspor,son virajda nefes aldı.