Esnaf sicili olanlar indirimli elektrikten faydalanacak

Esnaf sicili olanlar indirimli elektrikten faydalanacak

Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin, esnaf ve sanatkarların işyerlerindeki elektrik faturaları için yüzde 12 indirim uygulanacağını, indirimden faydalanmak isteyenlerin 19 Mart'a kadar başvuru yapmaları gerektiğini belirtti.

10 Mart 2021 - 19:20

Keskin, Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile Fırat Elektrik Anonim Şirketi (AKSA) arasında imzalanan ve esnafın işyerindeki elektrik faturalarında yüzde 12 indirim yapılmasını kapsayan protokolün bu yıl da uygulanacağını kaydetti.


MESOB Başkanı Şevket Keskin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “AKSA Fırat Elektrik ile Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğimiz arasında indirimli elektrik anlaşması yenilenmiştir. Ticarethane tarifesi abonelikleri için 12 ay süre ile yüzde 12 indirim uygulanacak. İndirimden faydalanmak isteyen üyelerimiz, 19 Mart 2021 tarihine kadar Dörtyol Aksa Elektrik şubesine giderek veya bir yakınını yönlendirerek oda kayıt belgesi veya sicil tasdiknamesi ya da işyeri kaşesi ile indirim kaydını yaptırabilir. Abonelikleri kendi adına olmayanlar da kayıt yaptırabilir ve indirim alabilir. Ayrıca kayıt sırasında Birliğimiz tarafından üyelerimize gönderilen SMS’nin gösterilmesi de yeterli olacaktır. Tüm üyelerimize hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum. Esnaf ve sanatkarımıza destek veren AKSA Elektrik yönetimine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Esnafa destek veren herkes kazanır.” İfadelerini kaydetti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatya'daki hukukçulardan işgal rejimine lanet mazlum Filistin'e destek
Malatya'daki hukukçulardan işgal rejimine lanet mazlum Filistin'e...
Kademeli Normalleşme Genelgesi Açıklandı
Kademeli Normalleşme Genelgesi Açıklandı