chp
Malatya
22 Nisan, 2024, Pazartesi
 • DOLAR
  32.61
 • EURO
  34.78
 • ALTIN
  2486.2
 • BIST
  9693.46
 • BTC
  64827.19$

6 Şubat depreminde Malatya’mızda olmayan AKP Adayı bizi eleştiremez

6 Şubat depreminde Malatya’mızda olmayan AKP Adayı bizi eleştiremez
Yeniden Refah Partisi Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ayetullah Geçen, "Battalgazi de gençler kararlı vatandaşlarımız kararlı 2024 Yerel seçimlerinde Yeniden Refah Partisi tarih yazacak" dedi.

6 Şubat depreminde Malatya’mızda olmayan AKP Adayı bizi eleştiremez.

YRP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ayetullah Geçen, 6 Şubat depremlerinden beri Malatya’da ve bölgede halkın yanındayız.

Battalgazi tek yürek yolmuş tek sesli olmuş güzel bir teveccüh var. Bizde inşallah mahcup olmayacağımız verdiğimiz sözleri de yerine getireceğimiz hakkaniyetli adaletli güzel bir belediyecilik yapacağız belirten YRP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Geçen 6 Şubat Depreminde şehrimiz terk etmedik AKP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın Deprem sürecinde. Bizim dağıttığımız deprem sürecinde dağıttığımız yardımları hakir görüyorlar dedi. Biz ay boyunca ev gitmediğini belirten YRP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ayetullah Geçen, 6 Şubat Depreminde vatandaşlarımızın yaralarını sarmaya çalıştık, hem şehirlerimizin yanında olduk. Malatya’mız şahit Battalgazi’miz şahit . Biz deprem sürecinde 6 ay evlerimize gitmedik geceli gündüzlü çalıştık yemek dağıtımı olsun gıda dağıtımı olsun yağmacılar olsun arama kurtarma olsun mücadele ettik. Ben buradan sizin aracılığınızla net bir şekilde soruyorum bunların deprem sürecinde yapmış oldukları depremle alakalı çalışmalarla ilgili bir tane fotoğraflar var mı ya biz binlerce fotoğraf yayınlayabiliyoruz Halkımız gördü Malatya' mız gördü Battalgazi’miz gördü bunların deprem sürecinde yapmış oldukları çalışmalarla alakalı bir tane fotoğraf istiyorum. Sizin aracılığınızla Battalgazi halkına Malatya’mıza haykırıyorum soruyorum ve sesleniyorum rakiplerimizin deprem sürecinde yapmış oldukları depremle alakalı çalışmalarla ilgili bir tane fotoğraf soruyorum bir tane fotoğraf var mı Hodri meydan diyorum yayınlasınlar yok. Bizim binlerce fotoğrafımız var yayınlayabilirsiniz Malatya' mız şahit Battalgazi miz Şahit halkımız şahit vatandaşlarımız şahit gençlerimiz kadınlarımız çocuklarımız emeklilerimiz herkes buna şahit bir süreçte halkla beraberdik peki depremin ikinci günü Malatya’yı terk edenler bir yıl sonra adaylıkları açıklandı her zaman tekrar çıkıp Malatya’ya geldiler ben Malatya’mızın kararına Malatya’mızın vatandaşlarımızın kanaatine bırakıyorum takdir Allah’ın diyorum karar milletimin diyorum şeklinde konuştu.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!