"Sanatla Güçlenir Bağlarımız" temalı seramik...
  • Reklam

"Sanatla Güçlenir Bağlarımız" temalı seramik atölyesi halkın beğenisine sunuldu

Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay, okulların açılmasıyla birlikte çalışmaların etkili bir şekilde devam ettiğini; sosyal, kültürel ve sanatsal çalışmaların okul iklimine olumlu yansıdığını ve çalışmaların devam edeceğini vurguladı.

17 Ekim 2021 - 08:35

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Piktes Projesi kapsamında düzenlediği, yerli ve yabancı öğrencilerinin katılım sağladığı "Sanatla Güçlenir Bağlarımız" temalı seramik atölyesi, Malatya Sanat Sokağı'nda düzenlenen sergi ile halkın beğenisine sunuldu.

Malatya’da bulunan 10 okuldan 80 öğrencinin katılarak üç hafta boyunca çalışmalarda yer aldıkları seramik sergisinin bugün kapanış programı düzenlendi.

Programa, Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay, İl Milli Eğitim müdür yardımcıları, şube müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay programda yaptığı konuşmada, okulların açılmasıyla birlikte çalışmaların etkili bir şekilde devam ettiğini; sosyal, kültürel ve sanatsal çalışmaların okul iklimine olumlu yansıdığını ve çalışmaların devam edeceğini vurguladı.

Öğrenciler, çalışmalarda yaşadıkları heyecanı ve süreç sonunda ortaya çıkan ürünlerle hissettikleri olumlu duyguları paylaştılar. (İLKHA)


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÜDER, ORDUZU MAHALLE SAKİNLERİYLE BULUŞTU
GÜDER, ORDUZU MAHALLE SAKİNLERİYLE BULUŞTU
Yeşilyurt'un kırsal bölgesindeki yollar yenileniyor
Yeşilyurt'un kırsal bölgesindeki yollar yenileniyor