Reklam
Kuluncak Belediye Başkanı Erhan CENGİZ, esnafları ziyaret etti

Kuluncak Belediye Başkanı Erhan CENGİZ, esnafları ziyaret etti

01 Temmuz 2020 - 18:14

Mahalli Pazar Esnaflarını ziyaret ederek talep ve isteklerini dinleyen  Belediye Başkanı Erhan CENGİZ , " Esnaflarımız, ekonominin mihenk taşıdır.

ESNAFININ VE VATANDAŞLARIN GÖRÜŞ VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Esnaflarla tek tek görüşerek 'hayırlı işler,bol kazançlar' temennisinde bulunan Başkan CENGİZ ,esnafların Kuluncak’ın gelişimine katkı sunmasının yanı sıra istihdama da katkı sunduğunu ifade etti

Genç- yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Cengiz, Hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Halkımızla bire bir temas halinde olan esnaflarımızın bu anlamdaki talep ve önerileri yapacağımız çalışmaların daha verimli ve kalıcı olmasını sağlamaktadır. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretler de en küçük sorunun bile kısa zamanda çözüme kavuşması noktasında ilgili birimlere hemen talimat veriyoruz, iletilen sorunların takipçisi oluyoruz. İlçeye ve ülkeye katma değer kazandıran esnaflarımız ekonominin mihenk taşıdır. Belediye olarak üzerimize düşen her konuda esnafın yanında olmaya çalışıyoruz. Her çalışmayı vatandaşlarımızın hayat kalitesini artırmak ve yaşamlarını kolaylaştırmak için yapıyoruz. Tüm esnaflarımıza işlerinde bol kazançlar diliyorum.Halkımızla esnafımızla iç içe olmak, onların sorunlarına çözüm bulmak için ziyaretlerimize devam edeceğiz" diye konuştu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflarda, Kuluncak Belediye Başkanı Erhan CENGİZ'in göreve geldiği günden itibaren esnaflarla iç içe olmasından memnun olduklarını söylediler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kömürhan'da köprüsünde son gelindi
Kömürhan'da köprüsünde son gelindi
Erdoğan'dan koronavirüs aşısı için iyi haber
Erdoğan'dan koronavirüs aşısı için iyi haber