Reklam
Gelecek Partisi Malatya İl Yönetim Kurulu belirlendi

Gelecek Partisi Malatya İl Yönetim Kurulu belirlendi

Gelecek Partisi İl Yönetim Kurulu'nun yeni listesi belirlendi. Mehmet Koç'un Başkanlığındaki listede kimler var.

19 Mayıs 2020 - 01:36

Ahmet Davutoğlu'nun Genel Başkanı olduğu, Gelecek Partisi Malatya İl Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Mehmet  Koç atanmıştı. Mehmet Koç'un Başkanı olduğu GP Malatya İl Yönetim Kurulu ve Yürütme Kurulu'nun tam listesi;

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanlığı Kurucu İl Yönetim listesi şu isimlerden oluştu;

1- Mehmet Koç, Eğitimci

2- A.Erhan Yağlıca, Esnaf

3- Adil Şahin, Elektronik

4- Aslan Gürsoy, Esnaf

5- Av.Fuat Bayer, Avukat

6- Av.Murat Naci Ekin, Avukat

7- Aziz Küllü, Minibüs İşletmecisi

8- Beşir Furkan Erdoğan, Tarihçi-Hakem

9- Büşra Yokuş, Eğitimci

10- Çetin Atmaca, Öğretmen

11- Ebubekir Tan, Esnaf

12- Emrah Öztürk, Esnaf

13-Ender Korkmaz, Esnaf

14- Engin Saraç, Esnaf

15- Esma Demirel, Ev Hanımı

16- Faruk Akboğa, Muhasebe

17- Faruk Alkan, Makine Teknikeri

18- Faruk Çolakoğulu, Emekli Mali Müşavir

19- Fatih Pulat, Vinç Operatörü

20- Fazlı Boran, Minibüs İşletmecisi

21- Gökhan Çelen, İş İnsanı

22- Gökhan Erkara, Yönetim ve Danışmanlık

23- Hasan Altunhan,İş İnsanı

24- Hüseyin Dinçer, Esnaf

25- İbrahim Aşkın, Esnaf

26- İhsan Özhan,İş İnsanı

27- Levent Ergül , Müteahhit 

28- Muhammet Ali Kığılı, Eczacı

29- Mehmet Bayer, Esnaf

30- Mehmet Karakuş, Elektrik Teknisyeni

31- Mehmet Yağmur, İş İnsanı

32- Mehmet Zaşin, Bilgisayar Programcısı 

33- Mevlüt Alçık, Müteahhit

34- Muharrem Sonkaya, Sanayici

35- Mustafa Alkan, Öğretim Görevlisi

36- Mustafa Gümüşboğa, Mali Müşavir

37- Mustafa Güven, Yönetici

38- Nusret Baran, Esnaf

39- Özkan İnanç, İşçi

40- Özkan Taş, Şoför

41- Recep Yetgin, İşçi

42- Sebati Boyraz, Harita Kadastro Teknikeri 

43- Sedat Kaynak, Esnaf

44- Semih Aksoy, İş İnsanı

45- Serdar Karabey, İş İnsanı

46- Sıtkı Zafer Doğan, Bilgisayar Mühendisi

47- Veysel Kara, Emekli Memur

48- Veysel Karademir, Esnaf

49- Yakup Kadak, İşçi

50- Yunus Güngör, Esnaf  

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanlığı Yürütme Kurulu Listesi ise şu şekilde oluştu; 

Mehmet Koç’un İl Başkanı olduğu listede,

Siyasi işler başkanlığına İhsan Özhan, yardımcılığına Mustafa Gümüşboğa,

Teşkilat Başkanlığına Gökhan Çelen, yardımcılığına Fatih Pulat,

Seçim ve Hukuk İşleri Başkanlığına Av. Fuat Bayer, yardımcılığına Muhammet Ali Kığılı,

Yerel Yönetim ve Şehircilik Başkanlığına Veysel Kara, yardımcılığına Beşir Furkan Erdoğan,

Sivil Toplum Halk ve İlişkiler Başkanlığına Fazlı Boran, yardımcılığına Özkan Taş,

Sosyal Politikalar Başkanlığına Mehmet Yağmur, yardımcılığına Emrah Öztürk,

İnsan Hakları Başkanlığına Av. Murat Naci Ekim, yardımcılığına Aslan Gürsoy,

Parti İçi Eğitim Başkanlığına Çetin Atmaca, yardımcılığına Büşra Yokuş,

İletişim Başkanlığına Levent Ergül, yardımcılığına Özkan İnanç,

AR-GE ve Bilişim Başkanlığına Mustafa Alkan, yardımcılığına, Hüseyin Dinçer,

Kültür ve Sanat Politikalar Başkanlığına Erhan Yağlıca, yardımcılığına Esma Demirel,

Dış İlişkiler Başkanlığına, Veysel Karademir, yardımcılığına Faruk Çolakoğlu,

İdari ve Mali İşler Başkanlığına Muharrem Sonkaya, yardımcılığına Mehmet Bayer,

İl Sekreterliğine Semih Aksoy, yardımcılığına ise Ender Korkmaz getirildi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vizyonel Bir Belediye Binasına Kavuşacağız”
Vizyonel Bir Belediye Binasına Kavuşacağız”
En Büyük Sorunumuz Çözülüyor
En Büyük Sorunumuz Çözülüyor