Reklam
Battalgazi Gençlik Kolları Başkanı Erdem, gelinen süreci...

Battalgazi Gençlik Kolları Başkanı Erdem, gelinen süreci değerlendirdi.

Malatya Ak Parti Battalgazi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Harun Erdem, gelinen süreci ve altı ayda yaptıklarını değerlendirdi.

26 Haziran 2020 - 22:00 - Güncelleme: 27 Haziran 2020 - 15:29

7 Şubat 2020’de göreve başlayan Erdem, bir çok başarılı proje gerçekleştirdi. Sinema, Doğa, Kültür,Toplumsal İhtiyaçlar gibi bir çok dalda gerçekleştirdiği projelerle gençlerin ilgi odağı olmayı başardı. Erdem,” Battalgazi Gençlik Kolları Başkanlığı tevdi edildikten sonra ivedilikle yönetim kurulumuzu oluşturmak için çalışmalara başladık. Bu süreç de istişareler halinde olup yönetimde kurulumuzu oluşturup sahaya indik. İlk olarak Battalgazi İlçemiz’de bulunan kreşlerden 130 tane küçük kardeşlerimiz ile sinemada buluştuk. Bu programımız da kardeşlerimizin yüzündeki gülümseme içimizi ısıttı Bu süreç de Suriye’de Hain saldırıda 33 tane kahraman askerimiz şehit olmuştu. Birlik ve beraberliğimizi göstermek amacıyla Battalgazi Merkezimiz’de bulunan esnaflarımıza bayrak dağıttık. Akabinde 33 şehidimiz için Eski Malatya’da 33 tane fidan dikimini gerçekleştirdik. Her bir fidana şehitlerimizin ismini yazıp üzerine astık. Ruhları şad olsun. Bu süreç de Ülkemizde pandeminin
başlamasıyla zor bir dönemin bizleri beklediği açıkça görülüyordu. Gençlik kolları olarak maskemizi takıp sahaya indik. 65 yaş üstü büyüklerimize, ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi dağıtımını pandemi sürecinde gerçekleştirdik. Maske noktasında sıkıntı yaşayan hemşehrilerimize maske dağıttık. 65 yaşüstü büyüklerimizi arayıp Cumhurbaşkanımız’ın selamlarını iletip ihtiyaçlarını sorduk. Ramazan ayı boyunca vefa destek ekipleri ile birlikte iftarlık yemek dağıtımını gerçekleştirdik. “Evde Kal Kitap Oku” sloganıyla genç kardeşlerimiz ile birlikte kitap okuma projesini gerçekleştirdik. Bizim tek derdimiz davamızdır, aşkımızdır!
Cumhurbaşkanımız gecesini gündüzüne katarken bizlerin oturup hiç birşey yapmaması mümkün değildir, böyle birşeyi de asla kabul etmiyoruz. Sürekli projeler üreten çalışan Reisine layık gençler olma yolunda ilerleyeceğiz inşallah. Tabi bütün bunları yaparken Kıymetli büyüklerimiz olan Öznur Çalık, Bülent Tüfenkçi, Ahmet Çakır, Hakan Kahtalı Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a, Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder’e, İl Başkanımız İhsan Koca’ya, Battalgazi İlçe Başkanımız Basri Kahveci’ye,İl Gençlik Kolları Başkanımız Ömer Akın’a
desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz. Ben değil Biz yaptık düşüncesiyle inşallah çalışmalarımıza devam ediyoruz, edeceğiz inşallah. Yüce Allah bizleri bu kutlu yoldan ayırmasın. ” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kömürhan'da köprüsünde son gelindi
Kömürhan'da köprüsünde son gelindi
Erdoğan'dan koronavirüs aşısı için iyi haber
Erdoğan'dan koronavirüs aşısı için iyi haber