BATTALGAZİ BELEDİYESİ VEZNELERİ GENELGE İLE HAFTASONU AÇIK...
  • Reklam

BATTALGAZİ BELEDİYESİ VEZNELERİ GENELGE İLE HAFTASONU AÇIK OLACAK

Battalgazi Belediyesi, İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelgeye göre 7256 sayılı vergi affı kapsamında yapılandırma başvurusunda bulunan ve ilk taksit ile son ödemelerini yapmak isteyen vergi mükellefleri için 27-28 Şubat tarihlerinde saat: 10.00-16.00 arası veznelerini açık tutacak.

28 Şubat 2021 - 09:42

Battalgazi Belediyesi, 7256 sayılı vergi affı kapsamında yapılandırma başvurusunda bulunan ve ilk taksit ile peşin ödemelerin son tarihi 01.03.2021 olan vergi mükellefleri için İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge ile veznelerini açık tutacak. Battalgazi Belediyesi, son gün veznelerde oluşabilecek yoğunluktan dolayı vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için saat: 10.00-16.00 arasında Battalgazi Belediyesi hizmet binası ve Vilayet parkı yanındaki ek hizmet binasındaki vezneleri açık olacak. Vergi borçlarını yatırmak isteyen mükellefler, yanlarında yapılandırma başvuru evraklarının bulunması şartı ile sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacak.

Mükellefler, Battalgazi Belediyesi hizmet binası ve Vilayet parkı yanındaki ek hizmet binasındaki veznelere yapılabileceği gibi www.battalgazi.bel.tr e-belediye uygulaması adresinden de ödemelerini gerçekleştirilebilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'SAHA İstanbul Malatya Buluşması' düzenlendi
'SAHA İstanbul Malatya Buluşması' düzenlendi
YeniMalatyaspor'da 2 Vaka Daha
YeniMalatyaspor'da 2 Vaka Daha