Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu (AHEF)deprem bölgesi...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu (AHEF)deprem bölgesi Malatya’da meslektaşlarını ziyaret etti

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu (AHEF)deprem bölgesi Malatya’da meslektaşlarını ziyaret etti Ülkemiz deprem kuşağında yer alıyor. Yakın zamanda üst üste meydana gelen depremler ardından yaşananlar da gösteriyor ki bu konuda hala yapılması gereken çok şey ve alınması gereken önlemler var.

03 Mart 2020 - 13:03

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyeleri yaşanan Elazığ depremi sonrası depremden etkilenen Malatya’daki aile hekimlerini ziyaret ederek genel bilgi aldı.

İlde görev yapan Aile Hekimleri ile bir araya gelerek genel işleyiş hakkında sorunlarve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu. 2019 yılındakurulan Malatya Aile Hekimliği Geliştirme Derneği'nin daveti üzerine, 29 Şubat’ta yapılan olağan genel kurula katıldı. Yapılan genel kurulla Malatya il derneği AHEF’e üyelik kararı aldı. Böylelikle AHEF 73. il derneğini kazandı.

 

AHEF daha sonra üyesi olan il derneği Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte bazı ziyaretler gerçekleştirdi. İl Sağlık Müdürlüğü ve Valilik ile görüşmelerde bölgenin durumu ve aile hekimliği özelinde yapılabilecekler ele alındı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Süper Lig'in son 4 haftasında heyecan dorukta!
Süper Lig'in son 4 haftasında heyecan dorukta!
Malatya’da ziynet eşyalarını çalan şüpheli yakalandı
Malatya’da ziynet eşyalarını çalan şüpheli yakalandı